Diplomat -Dünya

SPOR

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu’ndan’Taha Akgül’e geçmiş olsun ziyareti

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, milli takım kampında antrenman sırasında sol omzundan yaşadığı sakatlığın ardından ameliyat edilen Taha’yı evinde ziyaret etti.

Taha Akgül’ün son durumu hakkında bilgi alan Bakan Kasapoğlu, geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Milli güreşçinin sağlık durumunun iyiye gitmesinden duyduğu mutluluğu dile getiren Bakan Kasapoğlu, “Taha kardeşim en kısa zamanda sağlığına kavuşarak, minderdeki yerini alacak ve 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda ülkemizi başarıyla temsil edecektir.” ifadelerini kullandı.
Sakatlığı ve sağlık durumu hakkında Bakan Kasapoğlu’na bilgi veren Taha Akgül, Tokyo 2020’ye hazırlanmak için 3 aylık süresinin olacağını bildirdi. Taha, desteklerinden dolayı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Gençlik ve Spor Bakanlığına teşekkür etti.

DÜNYA

SUTOPU FEDERASYONU Başkanlığına METE EROL seçildi.

METE EROL, 2024 PARİS OLİMPİYAT OYUNLARI sonrasındaki federasyon seçimlerine kadar SUTOPU Federasyonu Başkanlığı yapacak.

Ankara’da MEYRA Otelde yapılan SUTOPU Federasyonu’nun 5’inci Olağan Genel Kurulu’nda METE EROL başkanlığa getirildi.

SUTOPU FEDERASYONU’nun 5’’inci olağan Genel Kurulu’nda Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Murat KOCAKAYA da delegelere bir selamlama konuşması yaptı.

METE EROL’un tek aday olarak katıldığı 5’inci Olağan Genel Kurul’un başkanlık yarışında, oy kullanan 85 delegeden 76’sının oyunu alan METE EROL, başkanlığa seçildi.

Bu sonuçla, METE EROL, SUTOPU FEDERASYONU’nunda ilk kez başkanlık koltuğuna oturdu.

METE EROL, 5’inci Olağan Genel Kuruldaki birlik ve beraberlik mesajı verdiği konuşmasında, Başkan seçildiğinde gerçekleştireceği projeler ve faaliyetler hakkında delegeleri bilgilendirdi.

METE EROL’un konuşmasından sonra Başkan, yönetim kurulu, disiplin kurulu ve denetleme kurulu üyelikleri için seçim yapıldı.

Oylama sonucunda METE EROL başkanlığa seçilirken yönetim kurulu üyelikleri de belirlendi.

Yönetim Kurulu şu üyelerden oluştu; Burhanettin HACICAFEROĞLU, Süleyman ŞAHİN, Ömer Emre TURANLI, Ruso YAKİMOVİÇ, Burak YILMAZ, Fatma Oya ÖZTÜRK, Bahadır KOÇTÜRK, Nejat KOCABAY, Vedat AYDIN, Cahit SILAY, Bahtiyar ÖZÇALDIRAN, Hakan BEBEK, Cengiz BİNGÜL ve Ertunç TANSUĞ.

Mete EROL’un başkanlığındaki SUTOPU FEDERASYONU’nda Betül SÖKER, Kemal KUMKUMOĞLU, Özlem BÜYÜK ,Süleyman ATAL ve Yücel AYDIN da Disiplin Kurulu Üyesi olarak görev yapacaklar.

Denetleme Kurulu üyeliklerine ise Mehmet ASLAN ve Yunus Emre ATEŞ getirildi.

Sonucun açıklanmasından sonra eski Başkan Vedat AKGÜN delegelere bir veda konuşması yaptı.

Vedat AKGÜN veda konuşmasında, başkanlığı döneminde dayanışma içinde görev yaptığı federasyon çalışanlarına teşekkür etti. AKGÜN, Federasyon başkanlığına seçilen Mete Erol’a görev yapacağı dönemde başarılar dilerken her zaman yanlarında olacağı mesajını verdi.

Vedat AKGÜN, daha sonra yapılan oylamada, oybirliğiyle “ONURSAL BAŞKANLIĞA getirildi.

SUTOPU FEDERASYONU başkanlığına seçilen Mete EROL, sonuçların belli olmasından sonra delegelere bir teşekkür konuşması yaptı.

SUTOPU Federasyonu’nun 5’inci Olağan Genel Kurulu Başkan Mete EROL’un tebrikleri kabulü ve Yönetim Kurulu üyeleri ve delegelerle hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

Okumaya Devam edin

GÜNDEM

Stephen Curry, NBA tarihine geçti!

NBA’de Portland Trail Bzalers, New York Knick’i deplasmanda 105-96 yenerken; Stephen Curry, tüm zamanların en çok üçlük atan oyuncusu rekorunun yeni sahibi oldu.

Okumaya Devam edin

DÜNYA

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Biz Bir Takımız Projesi Bir Birlik ve Kardeşlik Öyküsüdür”

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Biz Bir Takımız” projesinin daha çok 6 ve 7. sınıf öğrencilerine yönelik bir eğitim faaliyeti olduğunu belirterek, “Biz Ankara ile Hakkari arasında doğan gönül köprüsünden, Çanakkale ile Malatya arasında yazılan kardeşlik hikayesinden güç alıyoruz” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, hayata geçirdikleri “Biz Bir Takımız” projesinin “Bir birlik ve kardeşlik öyküsü” olduğuna işaret ederek, “Biz Ankara ile Hakkari arasında doğan gönül köprüsünden, Çanakkale ile Malatya arasında yazılan kardeşlik hikayesinden güç alıyoruz” diye konuştu.

Bakan Kasapoğlu, Eğitim Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Biz Bir Takımız” projesinin programına katıldı. Bakanlık Konferans Salonu’nda düzenlenen programda konuşan Bakan Kasapoğlu, “Biz Bir Takımız” projesi kapsamındaki eğitimlerin bin 56 öğrenci ile başladığını söyledi.

Bakan Kasapoğlu, projenin daha çok 6 ve 7. sınıf öğrencilerine yönelik bir eğitim faaliyeti olduğunu belirterek, “Geçtiğimiz yıl 7 ilimizde uyguladığımız bu çalışmayı bu yıl 24 ilimizde hayata geçiriyoruz. Allah nasip ederse önümüzdeki sene 81 ilin tamamında ‘Biz Bir Takımız’ diyeceğiz” dedi.

Eğitim sürecinin sonunda farklı illerden gelen çocukların ortak bir şehirde düzenlenecek kampta bir araya geleceklerini anlatan Bakan Kasapoğlu, “Çocuklarımıza eğitim verecek ve çalışmaya iştirak edecek olan gönüllü eğitmen adaylarımız, il müdürlerimiz, il koordinatörlerimiz ve mentörlerimiz bugünden başlamak üzere 11 Aralık tarihine kadar alanında uzman kişilerce verilecek eğitimlere katılacak. Çalışma arkadaşlarımız ve gönüllü gençlerimizden oluşan eğitmenlerimiz de kendi aralarında bir takım oluşturarak ‘Biz Bir Takımız’ diyecek ve öğrenci kardeşlerimize örnek olacaklar. Çocuklarımız haftada 4 saat katılacakları spor ve sosyal uyum eğitimleri görecek” diye konuştu.

Bakanlığın asıl sahiplerinin gençler olduğunun altını çizen Bakan Kasapoğlu, şunları kaydetti:

“Çünkü burası bizzat gençlerin kendi evi, yuvası. Tıpkı gençlik merkezlerimiz, genç ofislerimiz, yurtlarımız, spor tesislerimiz gibi. Türkiye’nin dört bir köşesinden, her iklimden çocuklarımızı buluşturup gönül köprüleri kurduğumuz ‘biz bir takımız’ projesini sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyorum. Bakanlığımızda buranın asıl sahibi olan gençleri sık sık görmek bizi memnun ediyor. Dün de Türkiye’nin dört bir yanından gelen genç arkadaşlarımızla Dünya Gönüllüler Günü münasebetiyle burada bir aradaydık. Birlikte şarkılar türküler söyledik, sohbet ettik, bizler için hazırladıkları oyunları seyrettik. Gençlerimizin heyecanı, enerjisi bize daima güç veriyor. Bugün de salonumuzda yine bize güç veren, ışıklarıyla yolumuzu aydınlatan gençlerimiz var. Her birini bu özverili davranışlarından dolayı tebrik ediyor, gençlerimize teşekkür ediyorum.”

Bakan Kasapoğlu, proje kapsamında öğrencilerin eğitmenlerin gözetiminde 14 hafta eğitim alacağını söyledi.

Geçen yıl 7 pilot ilde düzenlenen çalışmadan çok verimli ve pozitif geri dönüşler aldıklarını anımsatan Bakan Kasapoğlu, “Birbiriyle eşleşen illerdeki çocuklarımız, önce kendi şehirlerinde eğitim alıp kendilerini tanıma ve farklı kültürlere karşı uyum içinde olma, birlikte yaşama gibi kazanımlar elde ettiler. Eğitim sonunda ortak bir şehirde bir araya geldiklerinde yaşadıkları duygu kardeşliği anlatılmayacak ölçüde derin ve anlamlıydı. İşte bugün sizlere bu çalışmayı anlatmak, iyi şeyleri duyurmak ve iyiliği çoğaltmak için buradayız” şeklinde konuştu.

“Biz Bir Takımız projesi bir birlik ve kardeşlik öyküsüdür” diyen Bakan Kasapoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“‘Biz Bir Takımız’ gönülden gönüle uzanan yoldur, köprüdür. ‘Biz Bir Takımız’ bir Türkiye fotoğrafıdır, en güzel hikayelerimizden biridir. Merhum Abdurrahim Karakoç’un ‘dağlar, çağlar boyu yeminimiz var, kardeşiz, tek vücut, tek bir milletiz’ dizelerinde ifade ettiği gibi, ‘Biz Bir Takımız’ bir kardeşlik yeminidir. Birliğimize, beraberliğimize ve Türkiye’nin istikbaline güç katacak bu anlamlı çalışmamız, aziz milletimize armağan olsun.”

“Spor tesislerimizle daima Türkiye’nin gençlerinin emrinde, hizmetindeyiz”

Bakan Kasapoğlu, Türkiye’nin çok genç bir nüfusa sahip olduğuna dikkati çekerek, “Bu anlamda her alanda başarıya talibiz. Bugün sayısı 800’leri bulan yurt, 400’e yakın gençlik merkezi ve sayısız spor tesisimizle biz daima Türkiye’nin gençlerinin emrinde, hizmetindeyiz” dedi. Sporun sayısız faydası olduğunu dile getiren Bakan Kasapoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

“Sporun hem ruh hem beden sağlığımız üzerindeki olumlu etkileri, hepimizin malumu. Spor yapmanın ve bilhassa takım oyunlarının, birlikte yaşama, disiplin kazanma, hem öz saygı hem de karşı tarafa saygı duyma gibi pek çok kazanımı söz konusu. ‘Biz Bir Takımız’, işte bu kazanımların hayat bulduğu bir çalışma oldu. O hep konuştuğumuz ‘sporun faydaları’ konusunu, birebir gözlemlemek bize de hem heyecan hem de mutluluk verdi. Bizim çalışmalarımızın, yatırımlarımızın, attığımız her adımın ilham kaynağı işte bu memnuniyet veren neticelerdir. Evlatlarımızın mutluluğu ve geri dönüşleri, daha iyi imkanlar geliştirmek adına bize yeni bir vizyon sunuyor. Ankara ile Hakkari arasında doğan gönül köprüsünden, Çanakkale ile Malatya arasında yazılan kardeşlik hikâyesinden güç alıyoruz. Bu topraklarda yıllarca kardeşlik hikâyemizi baltalamaya yeltenenler oldu. Allah’a hamdolsun

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde çıktığımız bu yolda hiçbir hainin bu örnek tabloyu bozmasına fırsat vermedik. Milletimizin feraseti Sayın Cumhurbaşkanımızın duruşu ve cesareti ile bu memlekette nice oyunlar bozuldu. Biz nasıl bugüne dek kardeşlik hukukumuza sahip çıktıysak, bundan sonraki nesillerimiz de kardeşlik hukukunun ne demek olduğunu bilerek büyüyecek. Kimsenin, hiçbir karanlık odağın kardeşliğimize halel getirmesine müsaade etmeyeceğiz. Çocuklarımız sevgiyle, dostlukla, kalplerinde adalet, merhamet ve iyilikle büyüyecekler. Onlarla beraber Türkiye’nin umudu büyüyecek, istikbali bir yıldız gibi parlayacak. Bütün gayretimiz bunun içindir. Önümüzdeki beş gün Ankara’da eğitime tabi tutulacak arkadaşlarımıza, gönüllü gençlerimize teşekkür eder, başarılar dilerim. Projemize katkı veren paydaşımız Milli Eğitim Bakanlığı ile Sayın Bakanımıza ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim.”

Okumaya Devam edin

GAZETE VE DERGİ SEKTÖRÜNDE LİDER HABER YAZILIMI | WEBX TÜRKİYE

HABER

Haber

DİPLOMAT3 gün önce

El Salvador Cumhurbaşkanı Bukele Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmî ziyaret için Türkiye’de bulunan El Salvador Cumhurbaşkanı Nayib Bukele ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi....

DÜNYA3 gün önce

“Türkiye’yi hedeflerine ulaştırmak, sorunlara çözümler üretmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Toplantısı’nın ardından yaptığı açıklamada, “Türkiye’yi hedeflerine ulaştırmak, sorunlara çözümler üretmek, programımızdaki işlerin takibini yapmak, yeni projeler...

DÜNYA4 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan,“Dünyada küresel üretim ve ticaretin merkezi değişirken Türkiye en güçlü alternatif olarak öne çıkıyor”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 51. Muhtarlar Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “Dünyada küresel üretim ve ticaretin merkezi değişirken Türkiye en güçlü alternatif olarak öne...

DÜNYA5 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bosna Hersek’teki krizin aşılması için uluslararası camianın birlikte hareket etmesine ihtiyaç vardır”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic ile düzenlediği ortak basın toplantısında yaptığı konuşmada, “Sırbistan’ın Bosna Hersek’in egemenliğine ve toprak bütünlüğüne verdiği...

DÜNYA5 gün önce

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmî ziyaret için Türkiye’de bulunan Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi. Cumhurbaşkanı...

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, restorasyonu tamamlanan Ethem Bey Camii’nin açılışını gerçekleştirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk’un başkenti Tiran’da TİKA tarafından restorasyonu tamamlanan Ethem Bey Camii’nin açılışını gerçekleştirdi. Konuşmasına gönülleri böylesi güzel...

DÜNYA6 gün önce

“Balkanlar’da kalıcı barış, güven ve istikrar ortamının tesisi Türk dış politikasının öncelikleri arasında yer almaktadır”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Meclisi’ne hitaben yaptığı konuşmada, “Balkanlar’da kalıcı barış, güven ve istikrar ortamının tesisi, iyi komşuluk ilişkilerinin ve bölgesel...

DÜNYA6 gün önce

“Arnavutluk’la bir milyar dolarlık ticaret hacmi hedefimize kısa sürede ulaşalım istiyoruz“

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama ile düzenlediği ortak basın toplantısında, “Ticaret hacmimiz geçtiğimiz sene yüzde 68’e yakın bir artışla 853...

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama ile bir araya geldi

Arnavutluk’taki temaslarını sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile Başbakanlık Ofisi’nde bir araya geldi.

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-Arnavutluk Deprem Konutları Anahtar Teslim Töreni’ne katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk’ta TOKİ tarafından Laç Şehri’nde inşa edilen deprem konutlarının anahtar teslim törenine katılarak bir konuşma yaptı....

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan Arnavutluk’ta

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama’nın davetine icabetle gittiği başkent Tiran’da resmî törenle karşılandı. Tiran Uluslararası Havalimanı’nda düzenlenen...

DÜNYA7 gün önce

RECEP PEKER TANITKAN’ ın OBJEKTİFİNDEN 50’nci YIL FOTOĞRAF SERGİSİ.

Dünya ve Avrupa yarışmaları ödüllü ünlü fotoğraf sanatçımız RECEP PEKER TANITKAN 50’inci yıl anısına Ankara Kalesi EMİN ANTİK Sanat Merkezi’nde...

DÜNYA7 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aydın’da Darbeler ve Demokrasi Söyleşisi’ne katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın’da Adnan Menderes Müzesi’nde gerçekleştirilen Darbeler ve Demokrasi Söyleşisi’ne katıldı.

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adnan Menderes Demokrasi Müzesi’ni açtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın’ın Koçarlı ilçesinde inşa edilen Adnan Menderes Demokrasi Müzesi’nin açılışını yaptı. Toplu açılış töreni için Aydın’da...

DÜNYA1 hafta önce

“Biz 81 vilayeti, 84 milyon vatandaşıyla tüm Türkiye’yi seviyoruz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Aydın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “Aydın’ın bizim kalbimizde müstesna bir yeri var. Aydın,...

DÜNYA1 hafta önce

“Ülkemize kazandırdığımız eser ve hizmetlerin üzerine inşa edeceğimiz büyük ve güçlü Türkiye hedefine mutlaka ulaşacağız”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aydın’da toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Geçtiğimiz 20 yılda ülkemize kazandırdığımız eser ve hizmetlerin üzerine inşa edeceğimiz büyük...

DÜNYA1 hafta önce

ATA SANAT GALERİSİ’NDE AYLA NARLI SERGİSİ.

NARLI, Akrilik-Yağlıboya eserlerini Ankara’nın Güzide mekanlarından ANKARA Kalesi ATA Sanat Galerisi’nde sergiledi. Ayla NARLI, Ata Sanat Galerisindeki serginin açılışındaki konuşmasında,...

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Batı Kipaş Kâğıt Fabrikası’nın açılışını yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın Söke’de Batı Kipaş Kâğıt Sanayi İşletmeleri Fabrikası’nın açılışını gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılış törenindeki konuşmasına, Türkiye’nin...

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Dışişleri Bakanı Muhammed bin Abdurrahman Al Sani’yi kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Dışişleri Bakanı Muhammed bin Abdurrahman Al Sani’yi Vahdettin Köşkü’nde kabul etti. Kabulde, Dışişleri Bakanı Mevlüt...

DÜNYA1 hafta önce

“Hedefimiz, savunma sanayinde tam bağımsız bir Türkiye’dir”

Cumhurbaşkanı Erdoğan Test ve Eğitim Gemisi TCG Ufuk’un hizmete giriş töreninde yaptığı konuşmada, “Savunma sanayinde bağımsız olamayan milletlerin, geleceğe güvenle...

GÜNDEM1 hafta önce

ULAŞTIRMA BAKANI KARAİSMAİLOĞLU: AVRUPA’NIN EN UZUN TÜNELİ ZİGANA’DA IŞIK GÖRÜNDÜ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en uzun, dünyanın ise 3. en uzun çift tüp karayolu tüneli...

DÜNYA1 hafta önce

“Coğrafi, tarihî ve beşeri olarak Avrupa Kıtası’nın bir parçası olan Türkiye, Avrupa Birliği tam üyelik hedefine bağlıdır”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Birliği üyesi ülkelerin Ankara büyükelçileri ile yaptığı toplantıda, “Coğrafi, tarihî ve beşeri olarak Avrupa Kıtası’nın bir parçası...

DÜNYA1 hafta önce

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara’nın Keçiören ilçesinde Ayvalı Gençlik Merkezi’nin temel atma törenine katıldı.

Keçiören Belediyesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğinde Keçiören’e inşa edilen 35 tesisin açılışı ve Ayvalı Gençlik Merkezi Temel...

GÜNDEM2 hafta önce

İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜNÜ ANLATAN “O GÜNÜN HİKAYESİ” FİLMİNİN GALASI YAPILDI

İstiklal Marşı’nın kabulünü farklı bir bakış açısıyla anlatan “O Günün Hikayesi” filminin galası yapıldı. ATO Congresium’da düzenlenen galaya Kültür ve...

DİPLOMAT2 hafta önce

El Salvador Büyükelçisi Hector Enrique Jaime Calderon ,Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

El Salvador büyükelçisinden güven mektubu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, El Salvador Büyükelçisi Hector Enrique Jaime Calderon’u Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti....

DÜNYA2 hafta önce

Onur Air Öz Taşıma İş Ailesine Katıldı

Öz Taşıma İş Sendikası, kısa süre önce örgütlenme çalışmalarını başlattığı Onur Air Taşımacılık A.Ş. de süreci tamamladı ve çoğunluğa ulaştı....

DİPLOMAT2 hafta önce

Yunanistan Büyükelçisi Christodoulos Lazaris Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Yunanistan büyükelçisinden güven mektubu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Büyükelçisi Christodoulos Lazaris’i Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti. Kabulde Büyükelçi Lazaris, Cumhurbaşkanı...

DÜNYA2 hafta önce

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, “Tarım Sektöründe İklim Değişikliğine Uyum Eylem Planı” oluşturulacak

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, “İklim Değişikliği ve Tarım” konulu çalıştaylar sonrasında tarımda iklim değişikliğine yönelik kısa, orta...

DÜNYA2 hafta önce

Dev yatırımlar | “Ülkemiz ekonomisinin güçlenmesi ve istihdamın artırılması için mesleki eğitime özel önem veriyoruz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Organize Sanayi Bölgeleri Mesleki Eğitim Merkezleri Açılış Programı’nda yaptığı konuşmada, “Milletimizin, küresel ölçekte iddia ve imkân sahibi bir...

DÜNYA2 hafta önce

Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Basının demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu vurgulayan Genel Başkan Mustafa Toruntay, “Basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili...

DÜNYA2 hafta önce

Gençler Şühedanın İzinde Yürüdü

Türkiye’nin birçok ilinden ve yurt dışından genç, yaşlı çok sayıda vatandaş, sabahın erken saatlerinde “Şühedanın İzinde” temasıyla düzenlenen anma etkinliğine...

DÜNYA2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugün Konya-Karaman Hızlı Tren Hattı’nın açılışını yaparak yeni bir dönemi başlatıyoruz

“Türkiye’nin hizmet altyapısını, hem geçmişin eksiklerini telafi edecek hem de bizi hedeflerimize yaklaştıracak şekilde geliştirdik” Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karaman’da toplu açılış...

DİPLOMAT TV

REKLAMLAR
DÜNYA2 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İstihdamımız salgın öncesine göre 2,7 milyon artmıştır”

DÜNYA3 gün önce

6. Ulusal Antarktika Bilim Seferinde Kullanılacak Milli Teknolojilerin Tanıtım ve Teslim Töreni Yapıldı

DÜNYA3 gün önce

“Latin Amerika ve Karayipler bölgesiyle ilişkilerimiz, çok boyutlu dış politikamızın temel sütunlarından birini teşkil ediyor”

DÜNYA3 gün önce

MİLLİ TEKNOLOJİLER ANTARKTİKA YOLUNDA

DİPLOMAT3 gün önce

El Salvador Cumhurbaşkanı Bukele Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

DÜNYA3 gün önce

“Türkiye’yi hedeflerine ulaştırmak, sorunlara çözümler üretmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz”

DÜNYA4 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan,“Dünyada küresel üretim ve ticaretin merkezi değişirken Türkiye en güçlü alternatif olarak öne çıkıyor”

DÜNYA5 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bosna Hersek’teki krizin aşılması için uluslararası camianın birlikte hareket etmesine ihtiyaç vardır”

DÜNYA5 gün önce

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, restorasyonu tamamlanan Ethem Bey Camii’nin açılışını gerçekleştirdi

DÜNYA6 gün önce

“Balkanlar’da kalıcı barış, güven ve istikrar ortamının tesisi Türk dış politikasının öncelikleri arasında yer almaktadır”

DÜNYA6 gün önce

“Arnavutluk’la bir milyar dolarlık ticaret hacmi hedefimize kısa sürede ulaşalım istiyoruz“

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama ile bir araya geldi

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-Arnavutluk Deprem Konutları Anahtar Teslim Töreni’ne katıldı

DÜNYA6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan Arnavutluk’ta

DÜNYA7 gün önce

RECEP PEKER TANITKAN’ ın OBJEKTİFİNDEN 50’nci YIL FOTOĞRAF SERGİSİ.

DÜNYA7 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aydın’da Darbeler ve Demokrasi Söyleşisi’ne katıldı

DÜNYA1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adnan Menderes Demokrasi Müzesi’ni açtı

DÜNYA1 hafta önce

“Biz 81 vilayeti, 84 milyon vatandaşıyla tüm Türkiye’yi seviyoruz”

DÜNYA1 hafta önce

“Ülkemize kazandırdığımız eser ve hizmetlerin üzerine inşa edeceğimiz büyük ve güçlü Türkiye hedefine mutlaka ulaşacağız”

Genç Diplomat